Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 maja. Imieniny: Kornela, Lizy, Stanisława
26/02/2019 - 15:45

Zuzanna Pawlik jest siatkarką STS Sandecji.Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia

Już za kilka dni dowiemy się, kto zostanie najpopularniejszym sportowcem Sądecczyzny. W piątek 1 marca odbędzie się uroczysta gala. Jednym ze sportowców, który znalazł się w finale jest Zuzanna Pawlik.

Zuzanna Pawlik jest siatkarką klubu STS Sandecja. W ubiegłym roku wzięła udział w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży, na której zajęła trzecie miejsce.

- Próbowałam też swoich sił w innych sportach, ale siatkówka spodobała mi się najbardziej. Gdy byłam w czwartej klasie szkoły podstawowej, tata zaprowadził mnie na trening, który bardzo mi się spodobał – wspomina Zuzanna Pawlik.

Do jej największych osiągnięć należy zaliczyć Mistrzostwo Małopolski Kadetek. Jakby tego było mało, udało jej się dojść do półfinału Mistrzostw Polski Kadetek oraz do ćwierćfinału Mistrzostw Polski Młodziczek.

- Grałam również w piłkę plażową i udało mi się dojść do półfinału Mistrzostw Polski. Zdobyłam też Mistrzostwo Małopolski – dodaje.

Zobacz też Oto finaliści plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2018 roku

Zuzanna Pawlik została nominowana w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny. Już w najbliższy piątek 1 marca dowiemy się kto zwycięży. Organizatorem XVI największego plebiscytu sportowego naszego regionu jest Stowarzyszenie Dla Miasta.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film KSDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020