Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
26/02/2019 - 14:45

Zuzanna Baran sportem interesuje się od zawsze. Jej miłością jest hokej

Już za kilka dni dowiemy się, kto zostanie najpopularniejszym sportowcem Sądecczyzny. W piątek 1 marca odbędzie się uroczysta gala. Jednym ze sportowców, który znalazł się w finale jest Zuzanna Baran.

Zuzanna Baran ma zaledwie 16 lat. Na co dzień uczęszcza do Liceum Ogólnokształcącego w Krynicy-Zdroju. Jest wychowanką klubu MKHL Krynica- Zdrój, a obecnie reprezentuje barwy słowackiego klubu w Presovie.

- Sportem interesuję się od zawsze. Już od najmłodszych lat chciałam grać w piłkę nożną, lecz nie było możliwości, abym rozwijała się w tej dziedzinie sportowej. Gdy miałam osiem lat, tata zapisał mnie do sekcji żeńskiego klubu hokeja w Krynicy. Zaczęłam tam regularnie uczęszczać na treningi. Z czasem pokochałam ten sport. Moim największym osiągnięciem był zdobyty w 2018 roku brązowy medal na mistrzostwach świata juniorek w Katowicach – mówi Zuzanna Baran, która została nominowana w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny.

Zobacz też Oto finaliści plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2018 roku

Już w najbliższy piątek 1 marca dowiemy się kto zwycięży. Organizatorem XVI największego plebiscytu sportowego naszego regionu jest Stowarzyszenie Dla Miasta.

RG [email protected] Film KSDziękujemy za przesłanie błędu