Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
28/05/2018 - 11:30

Złota księgowa! Biega tak mistrzowsko jak liczy! [WIDEO]

Monika Gizowska, księgowa Fundacji Sądeckiej zdobyła pierwsze miejsce na dystansie pięciu kilometrów w górskim V Biegu Pszczelim Szlakiem, który odbył się w sobotę, 26 maja w Feleczynie w gminie Łabowa.

Sądeczanin miał zaszczyt po raz kolejny sprawować patronat medialny nad tą imprezą organizowaną m.in. przez Nadleśnictwo Nawojowa. W tym roku zawodnicy rywalizowali na trasie w Feleczynie, zaraz obok miejscowej szkółki leśnej i musieli zmierzyć się z trudną trasą ze sporymi przewyższeniami. Główny bieg odbył się na dystansie 10 kilometrów, ale nasza ekipa redakcyjna startowała w biegu dodatkowym na dystansie 5 kilometrów.

Zobacz też: Ale księgowa! Trzyma w ryzach pieniądze i formę. Uprawia mordercze biegi

Operator TV Sadeczanin Krzysztof Stachura (czas 0:30:08.87) był czwarty w swojej kategorii wiekowej a od miejsca na podium dzieliło go zaledwie 14 sekund. Andrzej Długosz przebiegł ten sam dystans w czasie 0:29:10.88, co dało mu trzecie miejsce na podium w kategorii M4 mężczyzn.

35 minut 18 sekund 37 setnych sekundy to wynik naszej księgowej w kategorii K 3. Monika Gizowska okazała się bezkonkurencyjna i zajęła pierwsze miejsce.

Z ogromna dumą donosimy też, że z medalami za uczestnictwo w biegach dodatkowych na dystansie 150 i 300 metrów wróciły z imprezy nasze najmłodsze redakcyjne biegaczki 5-letnia Ida Stachura i 8-letnia Kornelia Stachura, córki wspomnianego już operatora TV Sądeczanin.info

ES [email protected] Fot./Film: Krzysztof Stachura

Ekipa Sądeczanina na Biegu Pszczelim Szlakiem
Fot.: archiwum Monika Gizowska/Krzysztof Stachura


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)