Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
26/02/2019 - 12:10

Sebastian Stach to dobrze zapowiadający się zawodnik teamu Roszak Racing

Już za kilka dni dowiemy się, kto zostanie najpopularniejszym sportowcem Sądecczyzny. W piątek 1 marca odbędzie się uroczysta gala. Jednym ze sportowców, który znalazł się w finale jest Sebastian Stach.

Sebastian Stach jest zawodnikiem teamu Roszak Racing – największego teamu Pitbike'owego w kraju. Zadebiutował w 2018 roku w Pucharze Niemiec oraz Pucharze Polski Pitbike Supermoto - najszybciej rozwijającego się sportu motocyklowego w Europie. Jako jedyny reprezentant Sądecczyzny uczestniczył w pełnym cyklu pucharowym. Ponadto Sebastian aktywnie uczestniczy w rozwoju motosportu, prowadząc zajęcia dla dzieci i dorosłych.

- Na co dzień trenuję w teamie Roszak Racing. Biorę udział w wyścigach motocyklowych klasy Pit Bike. W sezonie 2018 zająłem trzecie miejsce w Pucharze Niemiec w klasie Pit Bike Senior. Trzykrotnie stawałem na drugim stopniu podium w Pucharze Polski i w najmocniejszej klasie Super Pit – mówi Sebastian Stach.

Zobacz też Oto finaliści plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2018 roku

Sebastian został nominowany i znalazł się w finale plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku. Czy to on zwycięży? Przekonamy się już w piątek 1 marca podczas finałowej gali. Organizatorem XVI największego plebiscytu sportowego naszego regionu jest Stowarzyszenie Dla Miasta.

- Dziękuję wszystkim za oddane głosy na moją osobę -  dodaje.

RG [email protected] Film KSDziękujemy za przesłanie błędu