Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
24/09/2019 - 14:05

Łukasz Hajduga znowu na podium turnieju jeździeckiego. Jak on to robi?

Łukasz Hajduga jest młodym, ambitnym chłopakiem, który zna swoją wartość i świadomie dąży do celu. Ciężko pracuje na swój sportowy sukces i stawia na systematyczność. To procentuje. znowu stanął na podium, tym razem podczas Turnieju Jeździeckiego w Kamionce Wielkiej.

Podczas Sądeckiego Turnieju Jeździeckiego w Kamionce Wielkiej, pod patronatem miesięcznika „Sądeczanin", po raz kolejny udało mu się wygrać. Został zwycięzcą w kategorii skok przez przeszkody na wysokości 50 cm. To nie pierwszy sukces w tym roku. Łukasz zdradził nam, że w tym sezonie został trzykrotnym zwycięzcą w tej konkurencji,

Chodzi jeszcze do szkoły, ale każdą wolną chwilę przeznacza na swoją pasję, jaką są konie. Wakacje spędza głównie w stajni, nie straszne mu poranne wstawanie(zdradził nam, że już od siódmej rano jest w pełnej gotowości do treningu). Planuje nadal rozwijać swój talent, być może nawet opuści Sądecczyznę i spróbuje swoich sił w konkursach organizowanych w dalej położonych miejscowościach. Wie, że jego wyniki, to nie jest kwestia przypadku. Swój poziom jazdy określa jako średniozaawansowany. Jego marzeniem jest udział w Cavaliadzie.

Życzymy samych sukcesów i niezłomności w dążeniu do wyznaczonych celów.

Iwona NiepsujDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)