Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 czerwca. Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita
24/09/2018 - 12:15

Puchary, medale i szampańska zabawa na Gali Sufigs Ligi Orlika 2018! [ZDJĘCIA]

Po raz kolejny najlepsze drużyny i najlepsi zawodnicy SUFIGS Ligi Orlika odebrali nagrody za osiągnięcia w tym sezonie. Na uroczystą galę przybyło niemal 300 osób, a zabawa trwała całą noc.

SUFIGS Liga Orlika O Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego pod patronatem starosty Marka Pławiaka, to rozgrywki sześcioosobowych amatorskich drużyn piłkarskich. Rywalizujące w nich zespoły reprezentują między innymi prywatne firmy, instytucje i  stowarzyszenia.


Na galę poza piłkarzami przybyli również sponsorzy drużyn, wójt gminy Podegrodzie Małgorzata Gromala, wójt Łącka – Jan Dziedzina i wicestarosta nowosądecki – Antoni Koszyk.

Galę sprawnie poprowadził Łukasz Frączek, właściciel marki ŁF Sport Events, gratulując zawodnikom i sponsorom sukcesów osiągniętych na murawie i w biznesie. Organizator nie krył zadowolenia nie tylko z niemalże podwojonej liczby drużyn w porównaniu do pierwszej edycji (z 16 do 28 drużyn), ale także rozpoczęciem współpracy z klubem MKS Sandecja wróżącym znaczne podniesienie poziomu rozgrywek.

Na hucznej imprezie wręczono mnóstwo nagród, a pierwsze miejsce orlikowej ekstraklasy zdobyli piłkarze drużyny Wiśniowski. W pozostałych ligach natomiast, zwycięstwo wywalczyły drużyny:

W pierwszej lidze – The Reds Inter-Jack
W drugiej - Bruk-Ogród Nowak
W Pucharze Ligi - Q-Graf/Metalex

Piłkarze nagrodzeni zostali także indywidualnie, a drużyna The Reds Inter-Jack otrzymała specjalną nagrodę za grę fair-play. Drużyna wykazała się umiejętnością bardzo uczciwej rywalizacji, gdyż żaden zawodnik przez cały miniony sezon nie dostał ani jednej żółtej, ani czerwonej kartki.

[email protected] fot. MR

Puchary, medale i szampańska zabawa na Gali Sufigs Ligi Orlika 2018!

Po raz kolejny najbardziej zgrane drużyny i najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody za osiągnięcia w tym sezonie SUFIGS Ligi Orlika. Na uroczystą galę przybyło niemal 300 osób, a zabawa trwała całą noc.
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach