Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
30/09/2019 - 17:00

Kamila Garwol z sukcesem reprezentowała Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa TARA

Podczas Sądeckiego Turnieju Jeździeckiego, pod patronatem Sądeczanina swoje zwycięstwo świętowała również Kamila Garwol. Reprezentowała Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa TARA, w którym odbyły się zawody. Zdobyła pierwsze miejsce w konkurencji skoków przez przeszkody umieszczone na wysokości 80 cm.


Wyniki jakie osiąga Kamila, nie są dziełem przypadku. Jest to składowa talentu, ciężkiej systematycznej pracy i dyscypliny. Wygrane motywują ją do dalszej pracy nad sobą. Kamila Garwol uważa, że aby dobrze nauczyć się jeździć konno potrzeba czasu i cierpliwości. W momencie, gdy coś nie wychodzi tak jak powinno, warto próbować po raz kolejny.

Sądecki Turniej Jeździecki w Kamionce Wielkiej

Koń wyczuwa emocje osoby, która na nim jeździ, dlatego Kamila podczas zawodów stara się rozluźnić, aby stres nie sparaliżował ani konia, ani jej. Przed zawodami słucha muzyki, próbuje uspokoić emocje i stara się skupić tylko na sobie i na koniu. W najbliższym czasie planuje wziąć udział w kolejnym etapie Sądeckiego Turnieju Jeździeckiego, który odbędzie się w Kobylance. (IN)

Sądecki Turniej Jeździecki odbywa się pod patronatem miesięcznika "Sądeczanin"Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)