Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
20/12/2017 - 14:05

Wójt Łącka i sądeckie szkoły włączają się w akcję Serce-Sercu

Akcja charytatywna Serce-Sercu powoli dobiega końca. Jeszcze tylko do piątku 22 grudnia można wrzucać produkty do koszyków, przy których stoją wolontariusze. W zbiórkę włączyli się uczniowie sądeckich szkół i wójt Jan Dziedzina.

Uczniowie sądeckiego Ochotniczego Hufca Pracy, Cechu i Progresu wzięli udział w akcji Serce-Sercu. Wolontariusze przez cały dzień segregowali żywność, która jest składowana w specjalnie przygotowanym na tę okazję pomieszczeniu.  

- Już po raz drugi biorę udział w akcji Serce-Sercu. Zaangażowałam się w zbiórkę, ponieważ lubię pomagać ludziom. Czasem niewiele trzeba, aby w święta na twarzach ludzi potrzebujących pojawił się uśmiech – opowiada Klaudia.

Zobacz także: Zespół Eleganci wspiera akcję Serce-Sercu [WIDEO]


Naszą akcję wsparli także samorządowcy. Wśród nich jest wójt Łącka Jan Dziedzina.

- Bardzo serdecznie wszystkich zachęcam do wspierania akcji Serce-Sercu koordynowanej przez Fundację Sądecką. Co roku tysiące paczek i tony żywności docierają do najbardziej potrzebujących. Gmina Łącko, która od trzech lat w tym przedsięwzięciu uczestniczy jest tego znakomitym przykładem. Dzięki temu wsparciu wielu potrzebujących ma możliwość spędzić święta w przyjemniejszej i fajniejszej atmosferze – mówi Jan Dziedzina.

Zobacz także: Serce-Sercu: Wielkie pakowanie i prezenty trafią do potrzebujących

RG [email protected] Film KSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)