Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
30/11/2017 - 19:10

Sławomir, gwiazdor kochany przez miliony, wspiera akcję Serce-Sercu

Już w piątek 1 grudnia rusza akcja Serce-Sercu. W zbiórkę żywności włączył się także znany piosenkarz Sławomir, który pochodzi z Limanowszczyzny.

Serce-Sercu to akcja charytatywna, w którą włączają się tysiące osób, których nie sposób wymienić z imienia i nazwiska. Już w piątek 1 grudnia w wielu sklepach na Sądecczyźnie, Limanowszczyźnie i w powiecie gorlickim pojawią się wolontariusze, którzy będą zachęcać do dzielenia się żywnością z potrzebującymi.

Zobacz także: Serce-Sercu: Bez wolontariuszy ta akcja nie mogłaby się udać

W tym roku w naszą akcję włączył się także znany i lubiany gwiazdor polskiej sceny muzycznej, aktor i kabareciarz Sławomir Zapała. Jest on autorem znanych piosenek, takich jak "Megiera", "Miłość w Zakopanem", "Aneta" i wielu innych, przy których młodzież lubi się bawić. W krótkim nagraniu, piosenkarz zachęca, aby dzielić się z potrzebującymi tym, co mamy. Nie zabrakło także słów, którymi Sławomir zawsze wita swoich fanów – „Cześć tu Sławomir!”

- W tej wspaniałej świątecznej atmosferze, zachęcam was do wzięcia udziału w akcji Serce-Sercu. Mam nadzieję, że podzielicie się tym, co macie najlepszego na stołach i u każdego w te święta będzie czuć pieniądz – mówi żartobliwie piosenkarz.

Zobacz także: Już w piątek rusza akcja Serce-Sercu. Zobacz, jak było w ubiegłym roku

RG [email protected],Film KS

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Dziękujemy za przesłanie błędu