Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 lutego. Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
28/12/2017 - 13:25

Serce-Sercu: Uczniowie z Zagorzyna zbierali żywność. Przygrywała im kapela „Pogwizdani”

Akcja Serce-Sercu dobiegła już końca, a produkty zostały przekazane najbardziej potrzebującym. W ostatnich dniach zbiórki w akcję włączyli się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zagorzynie, którzy zbierali żywność w sklepach sieci Tesco i Biedronka w Łącku. Czas umilała im kapela „Pogwizdani”, która śpiewała znane i lubiane kolędy.

W akcję Serce-Sercu po raz kolejny włączyli się wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Zagorzynie. Przez cztery dni (18-21 grudnia) uczniowie zbierali żywność w sklepach sieci Tesco i Biedronka w Łącku.

Zobacz także: Akcja Serce-Sercu znów wspólnym sukcesem! Serdecznie dziękujemy, do zobaczenia za rok!

Uczniom udało się zebrać prawie tonę produktów. Posegregowane i spakowane w ponad pięćdziesiąt paczek zostały przekazane osobom starszym i samotnym, jak również kilku rodzinom wielodzietnym z gminy Łącko.

Zobacz także: Rekordowa liczba wolontariuszy wzięła udział w akcji Serce-Sercu

W akcję włączył się także zespół muzyczny „Pogwizdani”, który 21 grudnia grał i śpiewał znane kolędy w sklepie Tesco. Muzycy z Łącka swoim śpiewem zachwycili tych, którzy przyszli na zakupy do sklepu. Dzięki temu specjalnie przygotowane na tę okazję wózki bardzo szybko zapełniły się potrzebnymi produktami.


Oprócz młodzieży, która jak zwykle z wielkim zapałem i zaangażowaniem uczestniczyła w akcji, w dzieło bardzo aktywnie włączyli się rodzice, którzy wspomogli szkolnych koordynatorów - Jolantę Dziedzinę i Sabinę Wastag.


RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020