Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
07/12/2017 - 17:25

Sądeccy motocykliści i uczniowie z Ekonoma włączyli się w akcję Serce-Sercu

Żywności przybywa, a w akcję włączają się kolejne osoby. Już wkrótce w sklepach spotkamy motocyklistów z sądeckiego Forum Motocyklowego Moto-Sącz.

Dzisiaj odwiedziliśmy sklep "Eko", który znajduje się przy ulicy Żółkiewskiego w Nowym Sączu. Przez cały dzień wolontariusze z sądeckiego Ekonoma zbierali tam produkty, które przed świętami zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

- W akcji bierzemy udział po raz pierwszy. Jesteśmy tutaj dlatego, że lubimy pomagać, a zbierając żywność możemy w jakimś choćby niewielkim stopniu pomóc biednym ludziom - mówią  uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych Łukasz Poparda i Szymon Duda.

Zobacz także: Arkadiusz Aleksander dołączył do akcji Serce-Sercu. Został wolontariuszem!

Wolontariuszom udało się uzbierać cztery kartony jedzenia. Wśród tradycyjnych produktów takich jak mąka, cukier czy makaron można było dostrzec także czekolady, batony i inne słodycze, które sądeczanie wrzucali do koszyków z myślą o najmłodszych.

- Podzieliłam się z ubogimi cukrem, mąką i makaronem, bo są to produkty, które są niezbędne i na pewno zostaną właściwie wykorzystane w okresie świątecznym - mówi Pani Janina.

Zobacz także: Pełne kosze produktów i wolontariusze z uśmiechami na twarzy. Akcja Serce-Sercu nabiera rozpędu

W naszą akcję postanowili włączyć się także członkowie Forum Motocyklowego Moto-Sącz, którzy nie tylko zachęcają do dzielenia się tym co mamy z potrzebującymi, ale także wkrótce sami będą zbierać żywność w sklepach.

Zobacz także: 80 wolontariuszy z sądeckiej "Samochodówki" bierze udział w akcji Serce-Sercu

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film RG/KSDziękujemy za przesłanie błędu