Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 kwietnia. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany
01/12/2017 - 11:00

Sądeccy emeryci włączyli się w akcję Serce-Sercu

Klub Szalonych Emerytów podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku wziął udział w akcji charytatywnej Serce-Sercu. Emeryci przygotowali ponad 1000 identyfikatorów dla wolontariuszy.

W akcję Serce-Sercu włączyli się członkowie Klubu Szalonych Emerytów, którzy pomogli w przygotowaniu identyfikatorów dla wolontariuszy. Jest to grupa stworzona i działająca w strukturach Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. W ubiegłym roku w zbiórkę żywności włączyło się aż 1001 uczniów z różnych szkół. W tegorocznej akcji swój udział również zapowiedziało ponad 1000 wolontariuszy, dlatego emeryci musieli wykonać jeszcze więcej identyfikatorów niż rok temu.

- Bardzo chętnie bierzemy udział w tej akcji. Zostaliśmy poproszeni o pomoc, dlatego bardzo szybko zorganizowaliśmy się – mówi Pani Barbara Michalik.

Zobacz także: Serce-Sercu: Bez wolontariuszy ta akcja nie mogłaby się udać

Emeryci pomogą także w zwożeniu ze sklepów zebranych produktów, a następnie w przygotowywaniu paczek, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.

- Mamy już pewne doświadczenie, ponieważ w ubiegłym roku również braliśmy udział w akcji Serce-Sercu – tłumaczy Pan Władysław.

Zobacz także: Sławomir, gwiazdor kochany przez miliony, wspiera akcję Serce-Sercu

RG [email protected],Film KSDziękujemy za przesłanie błędu