Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
21/03/2018 - 20:05

Sądeckie Młode Talenty: Pierwszy dzień przesłuchań, siedziba Fundacji Sądeckiej drżała w posadach. Jest moc! [WIDEO]

21 marca siedziba Fundacji Sądeckiej - organizatora największej imprezy muzycznej w regionie, czyli konkursu Sądeckie Młode Talenty drżała w posadach. Młodzi, utalentowani ludzie z całego regionu wypełnili budynek, w którym odbywają się przesłuchania. Jest moc!

Do batalii  w konkursie przystąpiło 149 osób w najróżniejszym wieku i najróżniejszych talentach: wokalnych i instrumentalnych z całego regionu. Widać ich wszędzie: na schodach, na półpiętrach Fundacji Sądeckiej, wszędzie tam – gdzie jak mówią – można się rozśpiewać i „rozgrać”. Różne melodie, różne piosenki, prawdziwa podróż przez muzyczne epoki i style.

Wspaniałe jury konkursu Sądeckie Młode Talenty: Marcin Królikiewicz, Katarzyna Citak, Mariola Pater i Jagoda Barciszewska

Zobacz też: Zgłoś się! Sądeckie Młode Talenty otwierają drzwi do SUKCESU!

Wszyscy kochają muzykę i wszyscy marzą o tym, by robić przez całe życie to, co kochają. Tym samym wszystkim zależy by wypaść jak najlepiej przed naszym jury a tym samym móc powalczyć o wasze głosy, głosy naszych Czytelników. Wybrani przez jury uczestnicy trzydniowych przesłuchań zagrają w sobotę w auli PWSZ przy Al. Wolności, ich występy zostaną zarejestrowane przez profesjonalną firmę a na klipy z ich udziałem będziecie mogli oddawać głosy. 

Zespół folkowy Orły

Folkowy zespół "Orły" w składzie: Magdalena Skarłosz, Eliza Malczak i Sandra Skarłosz
Tuż przed godziną 20, zagrał i zaśpiewał folkowy Zespół "Orły", czyli Sandra Skarłosz, Magdalena Skarłosz i Eliza Malczak. Mieszkają w Tyliczu i Krużlowej, ale najczęściej można je usłyszeć w Krynicy. Grają i śpiewają już od kilku lat a w tym skłądzie od sukcesu, jaki odniosły w ubiegłym roku, gdy zdobyły nagrodę burmistrza Dariusza Reśki w konkursie PADDIM - Krynica Zdrój.

Organizatorzy:

                             

Partnerzy:

                             

ES [email protected] Wideo: Krzysztof Stachura, Fot. TKDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)