Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 6 sierpnia. Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego
11/04/2019 - 20:45

Sądeckie Młode Talenty: czy Kordian wyłowi „mega perełkę”? [WIDEO]

Za nami ostatni, trzeci dzień castingów w ramach szóstej edycji konkursu „Sądeckie Młode Talenty” organizowanego przez Fundację Sądecką. Jako jeden z członków jury, Kordian nie ukrywał, że uczestnicy dowodzą, że młodzież z naszego regionu jest wyjątkowo uzdolniona. Przystępując do kolejnych przesłuchań czeka na prawdziwe „perełki”. Co to oznacza?

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: świetne lekarstwo na tremę i drzwi do kariery [WIDEO]

- Uważam, że jest dobrze, ale to jeszcze nie jest to, na co czekam. Liczę na naprawdę mega perełki, które dzisiaj wyłonimy – i daj Boże żeby tak było. Dużo jest osób, które potrafią naprawdę fajnie śpiewać. Chce podkreślić, że więcej było wokalistów niż instrumentalistów nad tym troszkę ubolewam – komentował w kulisach członek jury Kordian tuż przed rozpoczęciem ostatniej tury przesłuchań. Jury odnotowało też – w ślad za rozmowami z samymi konkursowiczami – że w tym roku w konkursie bierze udział więcej samouków niż zazwyczaj. Szczegóły w materiale filmowym.

Zobacz też: Ruszyły Sądeckie Młode Talenty. Dzisiaj drugi dzień przesłuchań [WIDEO]

A jak dzisiejsze emocje opisują sami konkursowicze? Jak wypadli? Zobaczcie!

11-letnia Olivia Kubś zaśpiewała utwór Sarsy „Zakryj”. Podczas występu – czekając tuż przy drzwiach – dopingowały ją pierwsze fanki – ciocia i kuzynka.

17 –letnia Karolina Niepsuj na co dzień uczennica Zespołu Szkół Zawodowych w Grybowie kształcąca się na specjalistę od żywienia zaprezentowała utwór „Hurt” z repertuaru Christiny Aquilery.

ES [email protected] Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)