Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 lutego. Imieniny: Damiana, Romana, Romany
26/03/2019 - 19:00

Ruszyła VI edycja konkursu „Sądeckie Młode Talenty". Zgłoś się już dziś

Ruszyła VI edycja konkursu „Sądeckie Młode Talenty”. Nie zwlekaj! Już dziś prześlij nam swoje zgłoszenie. Może to właśnie Ty zwyciężysz, zgarniesz wszystkie nagrody i zostaniesz gwiazdą.

Przyjmujemy zgłoszenia do udziału w szóstej edycji największego muzycznego wydarzenia w regionie, czyli do konkursu Sądeckich Młodych Talentów. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić elektronicznie  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Wydruk należy dostarczyć do biura Fundacji Sądeckiej (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz) lub przesłać na maila: [email protected],  a jego oryginał dostarczyć członkom komisji w dniu castingu. Na zgłoszenia wokalistów, muzyków, zespołów, kapel czekamy do 5 kwietnia.

Od  9 do 11 kwietnia odbędą się trzydniowe castingi. Jury wybierze około 20-30 uczestników. Zaprosimy ich na nagrania, które następnie opublikujemy na portalu Sadeczanin.info. Nasi czytelnicy wybiorą od 5 do 10 uczestników, którzy zakwalifikują się do kolejnego etapu. Wielki finał odbędzie się 26 kwietnia w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.  

Dlaczego warto wziąć udział w naszym konkursie? Producenci znanych i lubianych programów The Voice of Poland i The Voice Kids bacznie śledzą poczynania naszych konkursowiczów. Może się więc okazać, że VI edycja Sądeckich Młodych Talentów stanie się dla muzyków z powiatów sądeckiego, gorlickiego i limanowskiego przepustką do ogólnopolskiej kariery.

W ubiegłym roku w naszym konkursie wzięło udział ponad stu czterdziestu muzyków. Wśród nich były duety, kwartety, zespoły, chóry, a także wokaliści i instrumentaliści. Zwycięzca mógł być tylko jeden. Konkurs wygrała Ania Szlagowska, która zaśpiewała utwór „Jealous” z repertuaru Labirynth.

Przypomnijmy, w V edycji naszego konkursu w jury zasiedli Marcin Królikiewicz - znany sądecki muzyk i dyrektor przedszkola muzycznego "Kraina Marzeń",  Katarzyna Citak - dyrektor artystyczny szkoły muzycznej w Korzennej, Mariola Pater - prezes stowarzyszenia wspierania dzieci i młodzieży 'Wszyscy Razem", Jagoda Barciszewska – zwyciężczyni zeszłorocznej edycji konkursu oraz gwiazda disco polo Kordian Wacław Cieślik z Żeleźnikowej i Piotr Krzywdziński z Kapeli Góralskiej Ciupaga.

Pobierz REGULAMIN KONKURSU

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020