Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 lipca. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
02/04/2019 - 13:35

To już ostatni moment! Zgłoś się do konkursu „Sądeckie Młode Talenty”

Jeszcze tylko przez trzy dni przyjmujemy zgłoszenia do szóstej edycji konkursu "Sądeckie Młode Talenty". Dlaczego warto wziąć udział w naszym konkursie?

Jeszcze tylko do piątku (5 kwietnia) przyjmujemy zgłoszenia do udziału w szóstej edycji największego muzycznego wydarzenia w regionie, jakim jest konkurs „Sądeckie Młode Talenty”. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić elektronicznie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Jego wydruk należy dostarczyć do biura Fundacji Sądeckiej (ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz) lub przesłać na maila: [email protected] a jego oryginał dostarczyć członkom komisji nawet w dniu castingu. Kto może wziąć udział w naszym konkursie? Wokaliści, muzycy, zespoły oraz kapele z powiatu sądeckiego, gorlickiego i limanowskiego.

Zobacz też Przyjdź na casting! Ruszyła VI edycja konkursu „Sądeckie Młode Talenty"

W dniach od 9 do 11 kwietnia odbędą się trzydniowe castingi. Jury wybierze 20-30 uczestników. Zaprosimy ich na nagrania, które następnie opublikujemy na portalu Sadeczanin.info. Za pomocą głosowania sms nasi czytelnicy wybiorą od 5 do 10 uczestników, którzy zakwalifikują się do wielkiego finału. Odbędzie się on 26 kwietnia w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym konkursie? Jest to wielka szansa i przepustka do ogólnopolskiej kariery. Poczynania naszych konkursowiczów bacznie śledzą producenci znanych i lubianych programów The Voice of Poland i The Voice Kids.

W ubiegłym roku w konkursie wzięło udział ponad stu czterdziestu muzyków, w tym duety, kwartety, zespoły i chóry, wokaliści i instrumentaliści, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Wygrała Ania Szlagowska, która zaśpiewała utwór „Jealous” z repertuaru Labirynth.

Wśród finalistów znalazł się również 3-osobowy zespół "ORŁY" z Krużlowej Wyżnej. Dziewczęta wykonały utwór "Biały Orzeł" zespołu Siklawa. Piękne głosy oraz sposób wykonania piosenki góralskiej wpadły w ucho Kordianowi, który zasiadał w jury. Mimo, że dziewczęta nie wygrały naszego konkurs, to znany gwiazdor polskiej sceny muzycznej zaprosił je na wspólny koncert. To są doskonałe przykłady na to, że warto spróbować i wziąć udział w naszym konkursie.

Pobierz REGULAMIN KONKURSU

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Aktywnie w Małopolsce