Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
11/04/2019 - 10:50

Sądeckie Młode Talenty: świetne lekarstwo na tremę i drzwi do kariery [WIDEO]

Dziś przed nami ostatni, trzeci dzień przesłuchań eliminacyjnych w konkursie „Sądeckie Młode Talenty” organizowanym już po raz szósty przez Fundację Sądecką. Jeśli jeszcze ktoś z uczestników ma tremę i wątpliwości, czy warto wziąć w tym przedsięwzięciu udział, zapraszamy do wysłuchania tych, którzy od wczoraj mają już występ za sobą.

Zobacz też: Sądeckie Młode Talenty: przeważa płeć piękna i polski repertuar

10 kwietnia, czyli drugiego dnia przesłuchań jury miało okazję zapoznać się z talentami 36 uczestników konkursu. Wśród nich byli wokaliści, instrumentaliści i kilka zespołów. W sumie w tegorocznej edycji weźmie udział 115 uczestników. Wiemy od członków jury, że do tej pory tylko jedna z osób wycofała się z rywalizacji z racji ogromnej tremy. Jednak pozostali konkursowicze, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać twierdzili wręcz, że Sądeckie Młode Talenty, to wręcz idealna okazja do tego, by właśnie z tremą się oswoić.

Zobacz też: Ruszyły Sądeckie Młode Talenty. Dzisiaj drugi dzień przesłuchań [WIDEO]

11-letnia Klaudia Mucha, która zaśpiewała „Zamienię cię” Natalii Szroeder zachęca wręcz wszystkich, by poszli w jej ślady i stanęli w szrankach z innymi uzdolnionymi młodymi ludźmi z terenu Sądecczyzny. Zobaczcie jak się zaprezentowała i z jakim entuzjazmem opowiada o swojej pasji już po spotkaniu z jury.

Równie żywiołowo zaprezentowała się Weronika Polakiwiecz. Śmiało możemy powiedzieć, że chyba większą tremę miała jej mama, która towarzyszyła jej w przesłuchaniach. Dziewczynka zaśpiewała "I don't wanna be you anymore" Billie Eilish choć - jak zastrzega - jej największy podziw na scenie muzycznej  wzbudza Ariana Grande.

Zobaczcie sami, ile pozytywnej energii i talentu jest w tych nastolatkach. A my już od rana trzymamy kciuki i mocno dopingujemy wszystkim tym, którzy zaprezentują się podczas trzeciego, ostatniego dnia castingu.

ES [email protected] Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)