Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
13/05/2019 - 20:25

Sądeckie Młode Talenty: Emilia Olchawa zafundowała wszystkim wielkie wzruszenie

Wyjątkowo niezwykły repertuar jak na swój wiek, bo piosenkę „Opowiadaj mi tak” z repertuaru samego Zbigniewa Wodeckiego zaprezentowała w szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty Emilia Olchawa z Trzetrzewiny. Jury nagrodziło ją awansem do półfinału. A jak ocenią ją Czytelnicy Sądeczanina.info?

Emilia Olchawa ma dziesięć lat i jest uczennicą czwartej klasy Szkoły Podstawowej w Trzetrzewinie w gminie Chełmiec.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

– Za niedługo będzie dwa lata jak śpiewam. Uczę się śpiewać profesjonalnie a uczy mnie pani Monika Rębilas. Lubię bardzo pop a moja ulubiona gwiazda to Ariana Grande. Uczestniczyłam już w kilku konkursach: w Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów, w Skowroneczku – opowiada o sobie dziewczynka, która otrzymała również wyróżnienie na konkursie GramMY na Tak w Świniarsku.

Dziewczynka przepada za psami i kotami, uwielbia tez jeździć na rolkach. - Często też jeżdżę na fiszce a mój ulubiony przedmiot w szkole to w-f – dodaje Emilia, która w przyszłości chciałaby zostać – jeśli nie piosenkarką – fryzjerką.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Emilię Olchawę wyślij sms o treści TALENT.15 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament  w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu