Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 września. Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława
13/05/2019 - 20:35

Sądeckie Młode Talenty: czy "Hurt" Aguilery da wygraną Karolinie Niepsuj?

„Hurt” Christiny Aguilery to piosenka, dzięki której Karolina Niepsuj awansowała do półfinałów szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty. Czy ten przebój przyniesie jej również zwycięstwo?

- Śpiewam od najmłodszych lat. Odkąd pamiętam zawsze sobie coś podśpiewywałam. Jestem samoukiem, ale planuję podjąć lekcje śpiewu już w najbliższym czasie – mówi skromnie nastolatka, która może się już pochwalić niemałymi sukcesami.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Karolina jest zwyciężczynią Powiatowego Konkursu Wokalno-Muzycznego popularyzującego twórczość zespołu Pectus, dzięki czemu mogła osobiście wystąpić ze swoim ulubionym zespołem. – Emocje były naprawdę ogromne – nie ukrywa dziewczyna.
Zajęła też drugie miejsce w IV Gorlickim Konkursie Pieśni Patriotycznej. - Najlepiej jednak czuję się w repertuarze popowo – rockowym – zaznacza. – Zwycięstwo w konkursie Sądeckie Młode Talenty na pewno doda mi pewności siebie i umocni przekonanie, że powinnam dalej śpiewać – twierdzi nastolatka.

Karolina przepada za twórczością Edyty Górniak i lubi słuchać ballad. Karolina lubi też – obok pichcenia – grać w siatkówkę i aktywnie spędzać wolny czas. Nasza półfinalistka pochodzi z Białej Niżnej i uczy się w Zespole Szkół Zawodowych w Grybowie, gdzie zdobywa zawód technika żywienia.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Karolinę Niepsuj wyślij sms o treści TALENT.13 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe