Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
13/05/2019 - 20:15

Sądeckie Młode Talenty: Katarzyna Opoka zachwyciła jury swoją autorską piosenką

Katarzyna Opoka to dobrze zapowiadająca się młoda artystka. W szóstej edycji Sądeckich Młodych Talentów wystąpiła ze swoją autorską piosenką pt. „Game over”, którą zachwyciła członków jury.

Katarzyna Opoka ma 17 lat. Mieszka w Przysietnicy. Jest uczennicą pierwszej klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. Wśród wielu obowiązków zawsze znajduje chwilę na to, co kocha, a więc na grę na gitarze i śpiew.

- W przyszłości chciałabym osiągnąć sukces muzyczny, ale nie stawiam tego na pierwszym miejscu, ponieważ wiem, że jest to bardzo trudne do osiągnięcia. Teraz staram się skupiać na nauce, a muzyka jest moim hobby – wyjaśnia Katarzyna Opoka.

Talent muzyczny odziedziczyła po rodzicach, którzy bardzo dużo śpiewają. Jeśli chodzi o wokal jest samoukiem. Gry na gitarze nauczyła się od kuzyna, który pomógł jej poznać podstawowe akordy. Potem zapisała się do Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, gdzie do tej pory uczęszcza.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia. Wspólnie z zespołem zajęła pierwsze miejsce w wojewódzkim festiwalu zespołów artystycznych, a w ubiegłym roku pierwsze miejsce w powiatowym konkursie zespołów instrumentalnych i instrumentalno-wokalnych.

- Moim największym marzeniem jest robić w przyszłości coś, co kocham i co sprawia mi przyjemność – mówi z uśmiechem na twarzy.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni pięciu Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Katarzynę Opokę wyślij sms o treści TALENT.17 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu