Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
13/05/2019 - 19:50

Sądeckie Młode Talenty: Julka Stanek ma bluesa i akrobatykę we krwi!

"Anyone I Want To Be" Roksany Węgiel - to właśnie ten utwór Julka Stanek zaprezentowała w czasie przesłuchań w szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty i wywalczyła nim awans do półfinału. Czy młoda miłośniczka nie tylko muzyki, ale i akrobatyki zjedna sobie również głosujących?

10-letnia Julka Stanek to prawdziwy wulkan energii. Pożytkuje ją nie tylko muzycznie, ale również ćwicząc akrobatykę sportową. Ktoś sobie życzy fikołka albo gwiazdę? Dla Julki wystarczy hasło, by dać popis swoim umiejętnościom.
Jednak na dziś to muzyka zajmuje główne miejsce w życiu dziewczynki. Śpiewa bowiem odkąd pamięta a od dłuższego czasu szkoli się pod okiem Moniki Rębilas, wcześniej zdobywała szlify w Promyczkach Dobra. Jej idolka to Ariana Grande. Bardzo lubi śpiewać utwory z repertuaru Majki Jeżowskiej. Podziwia też Roksanę Węgiel.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Julka jest laureatką wielu międzyszkolnych konkursów wokalnych, zajęła też drugie miejsce w Starosądeckim Konkursie Młodych Finalistów. W zeszłym roku została półfinalistką piątej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty. Odnosiła też spore sukcesy na Festiwalu Skowroneczek.

Julka jest uczennicą trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowym Sączu. W przyszłości – jeśli nie piosenkarką – chciałaby zostać trenerką gimnastyki artystycznej.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Julię Stanek wyślij sms o treści TALENT.22 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES [email protected] Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)