Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
13/05/2019 - 19:30

Sądeckie Młode Talenty: Julia Wincenciak rzuciła wyzwanie samej Alici Keys!

„If I ain't got you” Alici Keys to utwór - którym drugi raz z rzędu – występ w półfinałach konkursu Sądeckie Młode Talenty wywalczyła sobie Julia Wincenciak z Piorunki w gminie Krynica-Zdrój.

Julia Wincenciak ma 13 lat i chodzi do Szkoły Podstawowej im. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce. W konkursie Sądeckie Młode Talenty startuje już trzeci raz. Nastolatka szkoli swój wokal od 9 roku życia. Uczy się śpiewu w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu i od trzech lat pod okiem Natalii Zabrzeskiej. Od czterech lat gra też na skrzypcach. Na co dzień słucha piosenek zdecydowanie rockowych. – Mam w glosie charakterystyczną chrypkę i  dlatego właśnie w takich brzmieniach czuje się dobrze – mówi młoda wokalistka.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Julia może się już pochwalić sporymi osiągnięciami. Ma na swoim koncie pierwsze miejsce na XVI Festiwalu „Z Pieśnią Patriotyczną i Żołnierską przez wieki"  w Nowym Wiśniczu, pierwszą lokatę na XXIV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Country "MAYFLOWER" oraz tytuł Artysty Roku w V Gminnym Konkursie GramMy na TAK! 2018. Wystąpiła też w drugiej edycji The Voice of Kids, gdzie wykonała utwór Camili Cabello „Hawana" przyjęty przez jury bardzo przychylnie.

W wolnym czasie Julka gra w piłkę ręczną i uprawia też inne sporty. Jeśli nie uda się jej związać życia z muzyką, to chciałaby skończyć studia stomatologiczne.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Julię Wincenciak wyślij sms o treści TALENT.26 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu