Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 20 października. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
17/11/2019 - 12:40

Rozmowa dnia: z reżyserem Michałem Węgrzynem o filmie "Proceder"

Sądecki twórca na wyżynach kinematografii. Nowosądeczanin Michał Węgrzyn, w naszej "Rozmowie dnia" opowiedział o swoim najnowszym filmie "Proceder", który właśnie wszedł do kin w całej Polsce.
Cała Małopolska może być dumna z takich mieszkańców Nowego Sącza. Michał Węgrzyn to jeden z najzdolniejszych reżyserów młodszego pokolenia. Na swym koncie ma już takie tytuły jak słynny serial "Klan", a także filmy "Wściekłość" i "Wybraniec". Współpracował już z największymi gwiazdami polskiego filmu - Janem Fryczem, Małgorzatą Kożuchowską, czy Agnieszką Więdłochą. A to dopiero początek jego reżyserskiej drogi.

W studiu Sądeczanina Michał Węgrzyn opowiedział o odczuciach związanych ze swoim nowym filmem "Proceder", który opowiada historię barwnej i tragicznej postaci śląskiego rapera Tomasza Chady. Zdradził także szczegóły ze współpracy na planie z pierwszoplanowymi postaciami polskiej kinematografii, oraz uchylił rąbka tajemnicy związanej z najbliższymi planami reżyserskimi i kolejnymi produkcjami, które tworzy wraz z bratem Wojciechem Węgrzynem.Tego nie można przegapić.

Paweł Swarlik Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)