Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
03/04/2019 - 07:10

Martyna Kaleta to wschodząca gwiazda z Nowego Sącza. Wkrótce chce nagrać płytę

Martyna Kaleta ma zaledwie 17 lat, a już ma na swoim koncie liczne sukcesy ogólnopolskie i międzynarodowe. Kilka tygodni temu nagrała dwa single. W przyszłości chce wydać płytę. O swoich sukcesach, planach i marzeniach opowiada w rozmowie z Rafałem Gajewskim.

Martyna Kaleta to młoda, dobrze zapowiadająca się piosenkarka z Nowego Sącza. Ma zaledwie 17 lat, a już na swoim koncie ma liczne sukcesy. Reprezentowała Polskę na międzynarodowych festiwalach m.in. w Gruzji, Bułgarii, we Włoszech i Francji, gdzie zajmowała miejsca na podium. Brała udział w zjeździe młodych gwiazd w Szczecinie. Wielokrotnie koncertowała z Orkiestrą Reprezentacyjną Straży Granicznej pod dyrekcją Leszka Mieczkowskiego. Jakby tego było mało, na co dzień śpiewa i tańczy w Zespole Regionalnym Dolina Dunajca. Kilka tygodni temu nagrała dwa single pt. „Korzenie” i „Nadzieja”.

- W przyszłości chciałabym nagrać płytę. Na razie zbieram piosenki, aby było ich jak najwięcej i mam nadzieję, że do roku czasu uda mi się wydać płytę z moimi utworami – wyjaśnia Martyna Kaleta.

Zobacz też Mistrz świata Robert Wątor ma nowy wózek. To wszystko dzięki Wam [WIDEO]

Wierzymy, że Martynie uda się spełnić to marzenie. Chcecie się dowiedzieć, czym się aktualnie zajmuje 17-letnia piosenkarka z Nowego Sącza? Jak się zaczęła jej przygoda z muzyką? Po kim odziedziczyła talent? Posłuchajcie naszej rozmowy.

RG [email protected] Film KSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)