Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
16/06/2019 - 13:00

Jowita Janiszewska - Miss Ziemi Nowosądeckiej 2019 o swoich planach i marzeniach

Czym się aktualnie zajmujesz? Jakie są twoje marzenia i plany na przyszłość? Jak wyglądała twoja droga do sukcesu? Te i wiele innych pytań zadaliśmy Jowicie Janiszewskiej, Miss Ziemi Nowosądeckiej 2019, która odwiedziła naszą redakcję. Posłuchajcie naszej rozmowy.

Jowita Janiszewska wygrała tegoroczne wybory Miss Ziemi Nowosądeckiej, które odbyły się 25 maja w Galerii Trzy Korony. Członkowie jury stwierdzili, że to właśnie ona jest najpiękniejszą kobietą z całej Sądecczyzny. Wygrany konkurs dał jej przepustkę do ćwierćfinału Miss Polski 2019. Castingi do tego konkursu odbyły się 8 czerwca w podwarszawskich Markach. Na eliminacje przybyło blisko 150 dziewcząt z całego kraju, spośród których jury wybrało 46 kobiet, które awansowały do półfinału. Niestety Jowicie nie udało się, ale i tak odniosła wielki sukces. Sądecczyznę w półfinale Miss Polski będą reprezentowały Martyna Nidecka – I Wicemiss Ziemi Sądeckiej 2019 i Paulina Bołoz, która otrzymała zieloną kartę od jurorów, dzięki czemu awansowała do ćwierćfinału.

Zobacz też Miss Ziemi Sądeckiej 2019 została... Jowita Janiszewska! [ZDJĘCIA]

Jowita mieszka w Mszalnicy. Od trzech lat pracuje w sklepie jubilerskim.  

- Biżuteria i jubilerstwo to jest moja pasja. Bardzo dobrze się w tym czuję. Jak każda dziewczyna uwielbiam kosmetyki, makijaże, paznokcie i różne inne rzeczy kosmetyczne. Uwielbiam również zwiedzać. Już nie mogę doczekać się wakacji. W tym roku będę odpoczywać w Malezji - mówi z uśmiechem na twarzy Jowita Janiszewska. 

RG [email protected] Fot. RG, Film KSDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020