Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
30/11/2018 - 13:15

Agnieszka Dudek, półfinalistka Miss Polski, zdradza swoje sekrety [WIDEO]

Czym się zajmuje ? Jakie ma hobby? Czy ma chłopaka? Jak się zaczęła jej przygoda z konkursem piękności? Te i inne tajemnice w rozmowie z "Sądeczaninem" zdradza Agnieszka Dudek - Miss Ziemi Sądeckiej i półfinalistka Miss Polski 2018.

Agnieszka Dudek ma zaledwie 18 lat, a już w tak młodym wieku odniosła wielki sukces. W tegorocznym konkursie Miss Ziemi Sądeckiej zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety Sądecczyzny. Zwycięstwo w konkursie dało jej przepustkę do ćwierćfinału Miss Polski 2018, który odbył się 10 czerwca w Łodzi.

Agnieszka swoją urodą zachwyciła jurorów, którzy dali jej zielone światło do kolejnego etapu konkursu, który tradycyjnie odbył się w Kozienicach. 18-latce niestety nie udało się wejść do finału, który odbędzie się już 9 grudnia w Krynicy-Zdroju.

Jak się zaczęła jej przygoda z konkursem piękności?

- Od najmłodszych lat oglądałam w telewizji galę finałową konkursu Miss Polski. Moim skrytym marzeniem było wziąć udział w tym konkursie. Wystąpić na tak ogromnej scenie – zdradza portalowi Sądeczanin Agnieszka Dudek.

Zobacz też Agnieszka Dudek, Miss Ziemi Sądeckiej: Ważne, by podążać za marzeniami

- Zobaczyłam w mediach społecznościowych ogłoszenie związane z castingiem do konkursu Miss Małopolski 2018 i Miss Ziemi Sądeckiej i pomyślałam sobie - czemu by nie spróbować? A może akurat się uda. Poszłam więc na casting, przeszłam go pomyślnie i dostałam się do finału konkursu Miss Małopolski, podczas którego była także wybierana Miss Ziemi Sądeckiej i akurat ja otrzymałam ten tytuł – dodaje 18-latka.

Który z konkursów był dla niej najbardziej stresujący?      

- Najtrudniejszym etapem był półfinał, ponieważ wiedziałam, że będzie to dość stresujący etap. Przygotowania trwały przez tydzień. Odbywały się w Kozienicach. Ten czas, który tam spędziłam był bardzo intensywny. Od rana do wieczora odbywały się próby choreograficzne, ale także miałyśmy przymiarki i sesje zdjęciowe. Wiedziałam też, że ten etap będzie transmitowany w telewizji, więc to też był dodatkowy czynnik stresujący, ponieważ chciałam pokazać się z jak najlepszej strony i dać z siebie jak najwięcej.

Już za kilka dni do Krynicy przyjadą najpiękniejsze kobiety z całej Polski. Będą one ze sobą rywalizowały o tytuł Miss Polski 2018. Która z nich wygra?

- Nie mam swojej faworytki. Wszystkim dziewczynom kibicuję, ponieważ wiem jakie one są świetne i jak wiele mogą zaprezentować.    

RG [email protected], Fot. KS, Film KSDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020