Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
26/03/2019 - 08:00

Sensacja w telewizji! Chłopak z Nowego Sącza ma głos jak Michael Jackson [WIDEO]

To już prawdziwy wysyp lokalnych, muzycznych talentów. Po wokalistce grupy „No Brothers”, Bożenie Góreckiej-Tokarczyk, szturm na telewizyjny program Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now” przypuścił kolejny sądeczanin, Łukasz Chmiel. To może być prawdziwa sensacja, bo ma głos jak Michael Jackson! Śpiewa tak, jakby połknął jego serce!

Już raz wzbudził prawdziwe zdumienie jurorów w programie Must The Music. To była prawdziwa sensacja, bo Łukasz Chmiel ma głos jak zmarły w 2009 roku Król Popu, Michael Jackson. Śpiewa tak, jakby połknął jego serce! – tak jego występ komentowali muzyczni dziennikarze.  

Czytaj też Rockowa dziewczyna z Nowego Sącza wygrała coś więcej niż 100 tysięcy [WIDEO]

Wśród innych uczestników programu wyróżniał go image, wyczucie rytmu, ale przede wszystkim ciepła, kojąca nerwy barwa głosu. Do finału nie dotarł, ale doczekał się grona swoich fanów.

Skąd ta fascynacja Jacksonem? Oszalał na jego punkcie, kiedy obejrzał wywiad z Michaelem u Oprah Winfrey. Zapragnął tańczyć jak Jackson, później chciał śpiewać jak jego idol. Wyćwiczył wszystko do perfekcji. śpiewa i porusza się na scenie jak Król Popu.

Teraz spróbuje swoich sił w kolejnym muzycznym programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” w telewizji Polsat. Zaprezentuje swoje umiejętności przed stuosobową komisją jurorską. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik, przy czym jeden juror dołączający do śpiewania to jeden punkt dla uczestnika. Najlepsi zawodnicy trafiają do tak zwanego Top 3, a potem walka toczy się dalej. Finalista zgarnie sto tysięcy złotych.

Czytaj też Z Lipnicy Wielkiej w wielki świat pędzi pociąg do kariery Izy Szafrańskiej [WIDEO]

Łukasz Chmiel ma na swoim koncie debiutancką płytę. Jego muzyczny przydomek to „Luk”.

Mówi o sobie, że muzyka i śpiewanie to jego sposób na manifestowanie uczuć oraz naturalna droga do szczerej ekspresji.  Jego marzeniem jest występowanie na wielkich światowych scenach. Czy tę drogę do marzeń otworzy mu udział w kolejnym telewizyjnym talent show?

[email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu