Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 14 października. Imieniny: Alany, Damiana, Liwii
19/03/2019 - 11:45

Ona też chce być gwiazdą. Szturm sądeckich wokalistek na telewizyjne show

To już prawdziwy szturm na muzyczne telewizyjne produkcje. Po Wiktorii Tracz, Karolinie Szczurowskiej i Izabeli Szafrańskiej o swój sukces powalczy wokalistka sądeckiej grupy „No Brothers”, Bożena Górecka-Tokarczyk, która wystąpi w programie Polsatu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Czy podbije serca jurorów?

Założony przez nią zespół „No Brothers”, choć wydał dwie płyty, jak na razie na szersze wody nie wypłynął. Czy to dlatego Bożena Górecka-Tokarczyk chce spróbować swoich sił w telewizyjnym talent show All Together Now”?

Czytaj też Po starcie w The Voice Kids pędzi jej pociąg do kariery Karoliny Szczurowskiej 

W programie biorą udział wykonawcy muzyczni, prezentujący swoje umiejętności przed 100-osobową komisją jurorską. Im więcej jurorów wstanie z krzeseł i zaśpiewa wraz z uczestnikiem, tym lepszy będzie jego wynik, przy czym jeden juror dołączający do śpiewania to jeden punkt dla uczestnika. Najlepsi zawodnicy trafiają do tak zwanego Top 3, a potem walka toczy się dalej.

Grupa No Brothers, w której śpiewa  Bożena Górecka-Tokarczyk, zawiązała się cztery lata temu. Tworzą ją gitarzysta Artur Kmiecik i wokalistka. On pisze muzykę, ona słowa. Oboje kochają rocka.

Czytaj też Dała czadu! 15-lenia Wiktoria Tracz sama wyprodukowała swój teledysk w Londynie!

- Ta muzyka nam w duszy gra i mamy nadzieję, że wykonujemy ją prawdziwie - mówili artyści w rozmowie z "Sądeczaninem" dwa lata temu, po wydaniu swojej debiutanckiej płyty.

"No Brothers” jak dotąd był supportem przed koncertami między innymi  Organka, Kamila Bednarka, zespołów Bracia, Perfect i Łzy.  Bożena Górecka-Tokarczyk koncertowała z zespołem „Skaldowie” a także z orkiestrą straży granicznej w Nowym Sączu. Uwielbia Edytę Bartosiewicz i Oddział Zamknięty.

Czytaj też Sądecki zespół szturmuje telewizyjny program Mam Talent

Najnowsza płyta „No Brothers” powstała we współpracy z Tomaszem Lubertem z grupy, Virgin, który napisał tekst do trzech utworów. Pozostałe teksty wyszły spod pióra Bożeny Góreckiej-Tokarczyk. Jeden z utworów wokalistka zaśpiewała podczas wizyty w studio Sądeczanina.

[email protected] fot. archiwum

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu