Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
07/10/2018 - 16:15

Iza Szafrańska z Lipnicy Wielkiej z głosem jak huragan w The Voice of Poland

Kiedy Iza Szafrańska śpiewała, publiczność szalała, a jurorzy aż wstali z krzeseł i rozpływali się w zachwytach. - Masz głos, który "zabija" człowieka - mówił Michał Szpak do Izabeli Szafrańskiej z Lipnicy Wielkiej, kolejnej naszej dziewczyny, która chce powalczyć o zwycięstwo w programie The Voice of Poland.

Sądecczyzna talentami stoi. Po Michale Szczygle, finaliście telewizyjnego, muzycznego show The Voice of Poland, o swój sukces chce powalczyć Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej. Przez pierwszy etap programu - przesłuchania w ciemno- przeszła jak huragan. Swoim śpiewem porwała wszystkich, natychmiast.

Tak brawurowo wykonała utwór Jessie J, Flashlight, że jurorzy aż powstali z krzeseł. A potem, kiedy kompletowali skład swoich drużyn, po prostu się o nią bili.

Czytaj też Sądeckie Młode Talenty: Izabela Szafrańska, kolekcjonerka nagród o anielskim głosie.

- To niesamowite, z jaką lekkością to zaśpiewałaś - zachwycała się Patrycja Markowska. - To pełen profesjonalizm. A do tego głosu długie nogi - komplementowała Izę Markowska.

Czytaj też Czytaj też Ale odlot dziewczyno! Wiktoria z Korzennej podbiła serca jurorów w The Voice of Kids. Publiczność oszalała

- Wspaniały głos, wspaniała uroda! Po prostu chce się ciebie słuchać - rozpływał się w pochwałach Grzegorz Hyży

- To niesamowity głoś dziewczyno! I do tego jeszcze osobowość gwiazdy - mówił Piotr Cugowski.

Czytaj też Po starcie w The Voice Kids pędzi jej pociąg do kariery. Karolina Szczurowska nagrała odlotowy teledysk

Największy zachwyt Szafrańska wzbudziła w Michale Szpaku.

- Masz w sobie żelaznego rumaka i taki wokal, że po prostu zabija człowieka! - zachwycał się Szpak.

I choć  wszyscy jurorzy wprost palili się do szlifowania jej talentu w swoich drużynach, to ostatecznie  Iza wybrała Michała Szpaka i to z jego drużyną powalczy o podium programu.

- To był impuls i potrzeba szaleństwa -  uzasadniła swój wybór. - Ciągle jeszcze szukam siebie i swojej drogi - mówiła Szafrańska.

Te poszukiwania wiodą jednak przez konsekwentne budowanie własnej kariery popartej solidną edukacją. Dwudziestopięciolatka z Lipnicy Wielkiej, pochodzi z wielodzietnej i muzycznie uzdolnionej rodziny. Śpiewa od piątego roku życia. Skończyła  kulturoznawstwo na uniwersytecie w Białymstoku. Nie jest debiutantką. Razem z siostrami - Laurą i Gabrielą - wystąpiła  w programie "Must Be the Music" z własnymi aranżacjami utworów sefardyjskich.

Czytaj też Z Nowej Wsi w wielki świat. Michał Szczygieł nagrał teledysk z włoską gwiazdą

Dotarła do finału show. Czy teraz powtórzy sukces Michała Szczygła w The Voice of Poland?

[email protected] fot. You Tube The Voice of PolandDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)