Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 lutego. Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
przewiń w dół
Data Publikacji: 
14/11/2017 - 14:15

Tragiczny wypadek przy ul. Barskiej. Nie żyje kobieta, która wypadła z balkonu [WIDEO]

60-letnia kobieta wypadła z balkonu trzeciego piętra bloku przy ulicy Barskiej. Niestety nie udało jej się uratować.

Kilkanaście minut przed godziną 13 w Nowym Sączu, na ulicy Barskiej, doszło do tragicznego wypadku. Kobieta wypadła z bloku z trzeciego piętra. Już po chwili na miejsce przybyli strażacy, policjanci i zespół ratownictwa medycznego. Niestety, kobieta spadła na metalowe słupki obok bloku. Zginęła na miejscu.

Zobacz także: Cud, że nikt nie zginął. Po zderzeniu z drzewem, z auta niewiele zostało [ZDJĘCIA]

- Obecnie na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza z sądeckiej policji wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzają oględziny miejsca zdarzenia i ciała kobiety, jak również ustalają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia - informuje rzecznik prasowy sądeckiej policji Iwona Grzebyk-Dulak.

Bardzo szybko na miejscu zebrała się grupka ludzi, którzy tam mieszkają. Z rozmów jakie ze sobą prowadzili można było dowiedzieć się, że ofiara wypadku miała około 60 lat i była mieszkanką tego bloku.

- Ta pani spadła z balkonu na trzecim piętrze, tam gdzie wiszą ubrania. Upadła na metalowe paliki i łańcuchy odgradzające chodnik od trawnika. Nie miała szans - mówi świadek tragicznego zdarzenia.

- Jestem w wielkim szoku. Znałam dobrze tą panią. Ona zajmowała się sprzątaniem osiedla - opowiada obecna na miejscu kobieta.

 Nie wiadomo czy doszło tam do samobójstwa, nieszczęśliwego wypadku czy może ktoś przyczynił się do śmierci kobiety. Sprawę zbadają sądeccy policjanci razem z prokuraturą.

RG [email protected] Fot. KS

Z ostatniej chwili: Tragiczny wypadek przy ul. Barskiej. Nie żyje kobieta

60-letnia kobieta wypadła z balkonu trzeciego piętra bloku przy ulicy Barskiej. Niestety nie udało jej się uratować.Komentarze Facebook