Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
15/11/2019 - 12:10

Wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu. Do domu wróciła z mandatem [ZDJĘCIA]

W Nowym Sączu na ulicy Sucharskiego zderzyły się dwa samochody. Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo jeden z pojazdów zatrzymał się na boku. Aż strach pomyśleć, jak mogło zakończyć się to zdarzenie, gdyby w tym czasie tamtędy ktoś przechodził.

Do kraksy doszło około godziny 10.30. Bardzo szybko na miejsce dotarły służby ratunkowe. Opel stał na poboczu. Miał uszkodzoną przednią część. Zderzak całkowicie odpadł z pojazdu. Z kolei Fiat Panda po zderzeniu zatrzymał się na boku. Miał wgniecenie w drzwiach od strony kierowcy i pękniętą przednią szybę.

- Nie widziałam, jak doszło do tego wypadku. Gdy tamtędy przechodziłam, strażacy stawiali auto, które znajdowało się na boku, na koła - mówi w rozmowie z dziennikarzem Sądeczanina, przechodząca tamtędy kobieta.

Zobacz też Trzynasty przyniósł im pecha. Kobieta w szpitalu i cztery rozbite auta

- Dobrze, że nikt w chwili wypadku tamtędy nie przechodził, bo mogłoby się skończyć tragicznie. Jeżdżą jak szaleńcy i tak to się kończy - komentuje mieszkająca w pobliżu starsza kobieta, która widziała całe zdarzenie.

Jak doszło do tej kolizji? Jak się okazało, mieszkanka powiatu nowosądeckiego, która jechała Oplem, nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z samochodem marki Fiat Panda, którym podróżował mieszkaniec Nowego Sącza. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kobieta, która spowodowała kolizję została ukarana mandatem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG r.gajewski@sadeczanin.info, fot. R. Gajewski / PSP Nowy Sącz

Kraksa na ul. Sucharskiego. Samochód zatrzymał się na boku
Na ulicy Sucharskiego w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody. Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo jeden z pojazdów zatrzymał się na boku. Aż strach pomyśleć, jak mogło zakończyć się to zdarzenie, gdyby w tym czasie tamtędy ktoś przechodził.


Dziękujemy za przesłanie błędu