Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 sierpnia. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
09/11/2018 - 19:45

Wymusił pierwszeństwo. Prawie doprowadził do kraksy [WIDEO]

Musiało mu się bardzo spieszyć. Wymusił pierwszeństwo i prawie zderzył się z innym autem. Wszystko zostało nagrane kamerą samochodową. Zobaczcie sami.

Niemal codziennie w Nowym Sączu dochodzi do kilku kolizji i wypadków. Dlaczego? Przyczyny można byłoby wymieniać długo – pośpiech, brawura, nadmierna prędkość, niestosowanie się do znaków… W wielu przypadkach kierowcy próbują włączyć się do ruchu wymuszając pierwszeństwo i wtedy dochodzi do kraksy.

Do podobnej sytuacji doszło kilka dni temu. Pan Michał, który jechał ulicą Długosza musiał gwałtownie hamować, ponieważ kierowca, który wyjeżdżał z ulicy Żeromskiego wymusił pierwszeństwo i wyjechał wprost przed maskę jego samochodu. Na szczęście udało się uniknąć zderzenia.

Zobacz też Na Alejach Piłsudskiego zderzyły się auta. Jeden z pojazdów dachował. Są ranni

- Niewiele brakowało, a doszłoby do kolizji. Co jakiś czas właśnie na tym skrzyżowaniu dochodzi do wymuszeń, niestety niektóre kończą się zderzeniem – komentuje pan Michał, który całe zdarzenie nagrał kamerą samochodową. Film ukazał się na współpracującej z naszym portalem stronie „Sądeckie Drogi”.

RG [email protected], Film Sądeckie Drogi

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"