Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
26/07/2018 - 15:00

Tragiczny finał poszukiwań w Biczycach Dolnych. Strażacy znaleźli zwłoki [WIDEO]

Tragicznie zakończyły się poszukiwania w Biczycach Dolnych. Strażacy wspólnie z policjantami znaleźli zwłoki mężczyzny. Wciąż nie wiadomo czyje to ciało.

Niewykluczone, że jest to ciało 31-letniego mieszkańca Biczyc, który zaginął 25 czerwca i do dnia dzisiejszego nie skontaktował się z rodziną. Pod koniec czerwca dziesiątki policjantów i strażaków przeszukiwało okolice Biczyc Dolnych, w poszukiwaniu zaginionego 31-latka. Niestety mężczyzny nie udało się wtedy odnaleźć.

- Na początku tygodnia zostaliśmy poproszeni przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu o udział w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny. Dzisiaj o godzinie 9 strażacy ochotnicy z jednostek położonych w gminie Chełmiec oraz ratownicy z Grupy Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz stawili się na miejscu zbiórki przy szkole w Biczycach i rozpoczęli poszukiwania – wyjaśnia zastępca naczelnika Arkadiusz Nosal z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.  

Zobacz też Makabryczne odkrycie. Znaleźli go w lesie na Paściej Górze w Biczycach Dolnych

Po kilkudziesięciu minutach zwłoki osoby poszukiwanej zostały odnalezione. Mieszkańcy Biczyc, którzy mieszkają w pobliżu lasu, gdzie zostało znalezione ciało mężczyzny, są w szoku.

- Na stałe mieszkamy za granicą . Miesiąc temu przyjechaliśmy do Polski. Dzisiaj rano zauważyliśmy, że przyjechali strażacy. Nie wiedzieliśmy, co się stało. Dopiero z Sądeczanina dowiedzieliśmy się, że znaleziono zwłoki mężczyzny - mówi jeden z okolicznych mieszkańców.

- Kilka dni temu spacerowałam z dzieckiem po lesie. Już wtedy czuć było fetor. A to pewnie te zwłoki było tak czuć – dodaje.

Ciało zostało znalezione w lesie. Wisiało na drzewie. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli zwłoki. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Ciało zostanie poddane sekcji zwłok.


[email protected], fot. RG,  film RG

W Biczycach strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny. Jak zginął? [WIDEO]
Tragicznie zakończyły się poszukiwania w Biczycach Dolnych. Strażacy wspólnie z policjantami znaleźli zwłoki mężczyzny. Niestety na ciele były widoczne oznaki śmierci, dlatego ratownicy nie podejmowali reanimacji. Wciąż nie wiadomo czyje to ciało.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)