Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 lipca. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
04/05/2019 - 16:25

Szeryf na sądeckich drogach. Chciał pokazać kto tu rządzi [WIDEO]

Ulica Węgierska jest jedną z najbardziej zakorkowanych ulic w Nowym Sączu. Bardzo często dochodzi tam do stłuczek i wypadków. Dlaczego? Jednym z powodów jest brak kultury drogowej u kierowców.

Na współpracującej z portalem Sądeczanin stronie „Sądeckie Drogi” zostało opublikowane kolejne nagranie, które doskonale odzwierciedla opisaną wyżej sytuację.

Kierowca dostawczego Volkswagena próbował wyjechać z bocznej drogi na ulicę Węgierską. Okazało się, że wcale to nie będzie takie łatwe. Autorowi nagrania musiało się chyba bardzo spieszyć, bo nie zatrzymał się i nie pozwolił bezpiecznie włączyć się do ruchu kierowcy Volkswagena. 

Chwilę później kierowcy dostawczaka udało się wyjechać na ulicę Węgierską. Zaczął wyprzedzać inne samochody i omal nie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku autem. Następnie zjechał na chodnik i ruszył dopiero, gdy dojechał do niego autor nagrania. 

Kierowca Volkswagena chciał się odpłacić za brak kultury na drodze, dlatego co chwilę celowo zatrzymywał swój samochód, drażniąc innych kierowców. 

- Jeden warty drugiego – skomentował jeden z internautów.

- Autor nagrania kupił kamerę i bardzo chciał coś nagrać, trochę kultury na drodze i nie byłoby sprawy – skomentował inny.

RG [email protected], Film Sądeckie Drogi Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)