Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 lipca. Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora
12/08/2018 - 10:15

Szeryf na sądeckich drogach. Chciał pokazać kto tu rządzi [WIDEO]

Jechał ul. Kochanowskiego w kierunku Paderewskiego. Pomylił jednak pasy. Z prawego skręcił w lewo. Następnie celowo zwolnił, aby jeszcze bardziej zdenerwować naciskających na klakson kierowców. A co było potem? Zobaczcie sami.

Na współpracującej z Sądeczaninem stronie „Sądeckie Drogi” został opublikowany kolejny film nagrany kamerą samochodową. Tym razem głównym bohaterem jest kierowca podróżujący Nissanem Navarą na sądeckich tablicach rejestracyjnych.

Mężczyzna jechał ulicą Kochanowskiego w Nowym Sączu. Jest to droga jednokierunkowa. Kierowca ustawił się na prawym pasie, aby skręcić w prawo w ulicę Paderewskiego. Tak się jednak nie stało. Czarny Nissan skręcił w lewo. Kierowca wcale się nie przejął, że nadjeżdża samochód. Celowo zwolnił, aby pokazać kto tu rządzi na sądeckich drogach. Niestety po naszej publikacji film z niewiadomych przyczyn został usunięty ze strony "Sądeckie Drogi", na której był opublikowany. 

Nagrania, o których pisaliśmy na naszym portalu, a które zostały opublikowane na stronie "Sądeckie Drogi" zostały pokazane również w programie "W akcji".

RG [email protected], Film Sądeckie Drogi 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik