Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
03/07/2018 - 15:15

Sądeckie Drogi: kierowcy tira puściły nerwy. Prawie staranował osobówkę

Na współpracującej z Sądeczaninem stronie „Sądeckie Drogi” zostało opublikowane kolejne nagranie. Tym razem głównym bohaterem stał się kierowca tira przystosowanego do przewożenia drzew. Mężczyzna jechał obwodnicą północną Nowego Sącza. Wymusił pierwszeństwo i wjechał na rondo Jana Pawła II wprost przed nadjeżdżający samochód. Niewiele brakowało, a doszłoby do zderzenia. Na szczęście kierowca osobówki zdążył wyhamować.

Najwyraźniej kierowca tira stracił już cierpliwość. Najpierw musiał przez długi czas stać w korku na obwodnicy, a potem gdy już dojechał do ronda, ruch był tak duży, że nikt nie chciał ustąpić mu pierwszeństwa, aby mógł swobodnie przejechać.

Zobacz też Sądeckie Drogi: Motocyklista prawie wjechał w wysepkę drogową

Zaraz po opublikowaniu filmu swoją opinię wyrazili internauci. Głosy są podzielone. Jedni uważają, że takie naginanie zasad ruchu drogowego może skończyć się tragicznie. Inni z kolei są bardziej wyrozumiali wobec kierowcy tira.

- Duży może więcej. Wymuszanie pierwszeństwa stało się plagą – pisze jeden z internautów.

- Powodzenia włączyć się takim zestawem do ruchu na tym rondzie. Szkoda, że nikt nie pomyśli żeby zwolnić i puścić większego… - komentuje inny.

[email protected], film: Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe