Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
12/03/2019 - 10:25

O włos od stłuczki na Rondzie Solidarności. Zobaczcie sami [WIDEO]

Kierowca ciężarówki próbował zjechać z kończącego się lewego pasa na środkowy, którym poruszał się samochód osobowy. Omal nie doszło do kolizji. Zobaczcie sami.

Rondo Solidarności to jedno z najbardziej niebezpiecznych miejsc w Nowym Sączu. Niemal co kilka dni dochodzi tam do stłuczek i kolizji. Dlaczego? Wydawałoby się, że to rondo powinno być bezpieczne dla kierowców, ponieważ jest zamontowana sygnalizacja świetlna oraz czasomierze, które pokazują, kiedy nastąpi zmiana światła na czerwone bądź zielone.

Zobacz też Nieszczęście wisi nad rondem Solidarności w Nowym Sączu? [ZDJĘCIA]

Niestety kierowcy są niecierpliwi. Każdy się spieszy i często w tym miejscu dochodzi do wymuszenia pierwszeństwa. Na sygnalizacji zapala się już pomarańczowe światło, to jednak nie przeszkadza kierowcom, aby dalej jechać przed siebie.

Kilka tygodni temu na Rondzie Solidarności znów omal nie doszło do stłuczki. Kierowca ciężarówki próbował zjechać z kończącego się lewego pasa na środkowy, którym poruszał się samochód osobowy. Całe zdarzenie zostało nagrane wideorejestratorem. Zobaczcie sami.

RG [email protected], Film Sądeckie Drogi

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach