Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 15 września. Imieniny: Albina, Lolity, Ronalda
09/06/2019 - 14:05

O włos od kraksy na drodze krajowej 75. Kierowca wymusił pierwszeństwo [WIDEO]

Wymusił pierwszeństwo na drodze krajowej w Wielogłowach. Dobrze, że autor nagrania jechał powoli, w przeciwnym razie mogłoby dojść do wypadku. Przez takich kierowców, jak ten z poniższego nagrania, na drodze krajowej numer 75 giną ludzie. Zobaczcie sami.

Niemal co kilka dni na drodze krajowej numer 75 dochodzi do kolizji i wypadków. W sobotę 8 czerwca na krajówce w Łososinie Dolnej zderzyły się aż trzy samochody. Autami podróżowały cztery osoby i wszystkie zostały zabrane do szpitala. Z kolei w środę 5 czerwca w tej samej miejscowości samochód zderzył się z autobusem. Trzy osoby trafiły do szpitala na badania, ponieważ skarżyły się na ból.

Na stronie "Sądeckie Drogi" zostało opublikowane nagranie, które doskonale pokazuje, jak niewiele trzeba, aby podróż zakończyła się w szpitalu, a nawet śmiercią. Kierowca włączając się do ruchu, wymusił pierwszeństwo i omal nie doprowadził do zderzenia. Przez takich kierowców, jak ten z nagrania, na drogach giną ludzie.

- Jak niewiele trzeba by na naszej ukochanej DK-75 dochodziło do kolizji czy wypadków - skomentował pan Jakub, autor nagrania.

RG [email protected], Film Sądeckie Drogi

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu