Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
25/09/2017 - 08:20

Kraksa na ul. Kochanowskiego: Chevrolet zatrzymał się na drzewie [WIDEO]

Kobieta podróżująca Hondą zderzyła się z Chevroletem. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Kto zawinił?

W niedzielę (24 września) około godziny 19.15, u zbiegu ulic Kochanowskiego i Hallera zderzyły się dwie osobówki marki Chevrolet i Honda. Już po kilku minutach od otrzymania zgłoszenia, pomocy poszkodowanym udzielali strażacy, ratownicy medyczni i policjanci. Po dotarciu na miejsce ich oczom ukazał się widok roztrzaskanych aut.

- Jeden samochód znajdował się na ulicy Hallera przy chodniku, a drugi zatrzymał się na drzewie. Kobieta kierująca jednym z aut siedziała w pojeździe na miejscu pasażera i rozmawiała ze świadkami zdarzenia. Kierujący oraz pasażerka drugiego samochodu o własnych siłach opuścili auto i czekali na służby ratownicze stojąc na chodniku – opisują strażacy.

Jak doszło do tego zderzenia? Kto zawinił? Oto zapytaliśmy policjantów.

- Kobieta kierująca samochodem marki Honda nie ustąpiła pierwszeństwa mężczyźnie podróżującemu Chevroletem i doprowadziła do zderzenia.Oboje byli trzeźwi.

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna zostali zabrani do szpitala na badania, jednak na szczęście nic poważnego im się nie stało. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym. Przez niespełna godzinę na tych ulicach odbywał się ruch wahadłowy.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz, Film Łukasz PałacDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)