Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 6 sierpnia. Imieniny: Jakuba, Sławy, Wincentego
24/11/2017 - 06:00

Karambol na sądeckiej obwodnicy. Droga jest już przejezdna

Przez kilka godzin Obwodnica Północna Nowego Sącza była całkowicie zablokowana. Zderzyły się trzy samochody. Niestety dwie osoby zostały ranne.

Kilkanaście minut po godzinie 6 na Obwodnicy Północnej Nowego Sącza zderzyły się trzy samochody. Jak udało nam się dowiedzieć, dwie osoby ranne zostały zabrane do szpitala. Jedna z nich była przez jakiś czas nieprzytomna i zakleszczona w pojeździe.

- W zderzeniu brały udział trzy samochody - mercedes, opel i audi. Do szpitala został przewieziony kierowca i pasażerka mercedesa - mówi Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji. 

Od ulicy Tarnowskiej do Marcinkowickiej droga przez kilka godzin była całkowicie nieprzejezdna.

- Rano jezdnia była bardzo śliska. Do tego nieszczęśliwego wypadku doszło na moście nad rzeką Dunajec. W pobliżu wody zawsze jest zimniej, drogi są bardziej oblodzone i kierowcy muszą być ostrożniejsi - mówią świadkowie zderzenia. 

To już drugi karambol, który zdarzył się na Obwodnicy Północnej Nowego Sącza w ostatnim czasie. Przypomnijmy. 16 października niemal w tym samym miejscu zderzyło się sześć samochodów, którymi podróżowało siedem osób. Niestety trzy zostały ranne i trafiły do szpitala.

Zobacz także: Wielki karambol na sądeckiej obwodnicy. Cztery osoby ranne i gigantyczny korek [ZDJĘCIA, WIDEO]

RG [email protected] Fot. RG

Karambol na sądeckiej obwodnicy. Droga jest całkowicie zablokowana
Obwodnica Północna Nowego Sącza jest całkowicie zablokowana. Zderzyły się trzy samochody. Niestety dwie osoby są ranne.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)