Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
02/11/2019 - 20:05

Groźny wypadek w Niecwi. Silnik wypadł z samochodu [FILM, ZDJĘCIA]

Samochód zjechał z drogi, uderzył w betonowy przepust i przystanek, następnie dachował i zatrzymał się w głębokim rowie. Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalali przyczyny wypadku.

Do groźnego wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 19 w Niecwi w gminie Korzenna. Samochód marki Volkswagen Scirocco z nieznanych na tę chwilę przyczyn, zjechał z drogi, uderzył w betonowy przepust i przystanek, następnie dachował i zatrzymał się w rowie. Autem podróżowało dwóch mieszkańców Lipnicy Wielkiej. Obaj zostali zabrani do szpitala.

- Byli przytomni. Podobno kierowca ma złamania nogi, a pasażer ranę głowy. Aż strach pomyśleć, jak to się mogło skończyć, gdyby w tym czasie na przystanku stali ludzie - mówią obecni na miejscu mieszkańcy Niecwi.

Rozbite auto znajduje się w głębokim rowie. Kilkadziesiąt metrów dalej leży silnik, który został wyrwany z pojazdu. Z auta wypadła także chłodnica i akumulator. Na drodze powiatowej w Niecwi mogą występować utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają, jak doszło do tego wypadku.

- Na drodze są ślady hamowania. Wygląda to tak, jakby pękła opona - spekulują obecne na miejscu osoby, które obserwują akcję ratunkową.

[email protected], fot. redakcja

Groźny wypadek w Niecwi. Silnik wypadł z samochodu
Samochód zjechał z drogi, uderzył w betonowy przepust i przystanek, następnie dachował i zatrzymał się w głębokim rowie. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy ustalają przyczyny wypadku. Na drodze wojewódzkiej w Niecwi mogą występować utrudnienia w ruchu.


Dziękujemy za przesłanie błędu