Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
11/04/2019 - 17:20

Dramatyczny wypadek na ul. Tarnowskiej. Rowerzysta wylądował na szybie auta

Wiosna już na dobre zadomowiła się na Sądecczyźnie. Z każdym dniem jest coraz cieplej. Motocykliści i rowerzyści rozpoczęli już sezon. Jest ich coraz więcej na sądeckich drogach, dlatego inni kierowcy powinni mieć oczy wkoło głowy, aby nie doszło do takiej sytuacji jak na ulicy Tarnowskiej. Zobaczcie sami.

Od kilku dni w sieci krąży nagranie z dramatycznego wypadku, do którego doszło na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu. Kierowca samochodu marki Renault wyjeżdżał z ulicy Głowackiego. Skręcał w ulicę Tarnowską. W tym samym czasie tamtędy przejeżdżał rowerzysta, który wyprzedzał inne samochody. Niestety doszło do potrącenia. Kierowca jednośladu wylądował na przedniej szybie auta.

Kto zawinił? Internauci są w tej sprawie podzieleni. Jedni twierdzą, że to kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo. Inni uważają, że rowerzysta nie powinien wyprzedzać na skrzyżowaniu.

- Kierowca jednośladu wyprzedzał na przejściu dla pieszych, na podwójnej ciągłej i w dodatku na skrzyżowaniu. Powinien ponieść surową karę - pisze jeden z internautów na współpracującej z naszym portalem stronie "Sądeckie Drogi".

- Kierowca osobówki powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdom poruszającym się po drodze z pierwszeństwem - komentuje inny. A jakie jest wasze zdanie?

RG [email protected], Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)