Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lipca. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
08/09/2019 - 02:15

Dlaczego na DK-75 tak często dochodzi do wypadków? Zobaczcie sami [WIDEO]

Na drodze krajowej numer 75 co kilka dni dochodzi do wypadków i kolizji. Niestety wiele osób ginie albo trafia do szpitala. Dlaczego ta droga jest tak bardzo niebezpieczna?

Na współpracującej z naszym portalem stronie "Sądeckie Drogi" został opublikowany kolejny film. Tym razem akcja toczy się na słynącej z wypadków i kolizji drodze krajowej numer 75, która ma prawie 133 km długości i łączy Kraków ze Słowacją. Przebiega przez znaczną część Sądecczyzny: przez Łososinę Dolną, Nowy Sącz i Muszynkę. Nie ma chyba tygodnia żeby na tej trasie nie doszło do kolizji i wypadków, które często kończą się tragicznie. 

Zobacz też Potencjalny zabójca w akcji. Przez takich kierowców giną ludzie [WIDEO]

Już wiele razy pisząc artykuły o drodze krajowej numer 75 zastanawialiśmy się wspólnie z Czytelnikami, dlaczego jest ona tak niebezpieczna i giną na niej ludzie. Zawsze jednak wnioski były takie same. Powodem jest brawurowa i bezmyślna jazda kierowców. Powyższe nagranie jest doskonałym tego przykładem. Kierowca wyprzedza na podwójnej linii ciągłej. Tym razem udało się, że nikomu nic się nie stało, ale niestety w wielu przypadkach tego typu zachowania kończą się tragicznie. Kierowcy uważajcie na siebie i na innych uczestników ruchu drogowego. 

RG [email protected], film: Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)