Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
14/11/2018 - 13:55

Chłopiec chciał przejść na drugą stronę drogi, wtedy nadjechało rozpędzone auto

Chłopiec chciał przejść na drugą stronę drogi. Gdy wszedł na pasy, wtedy nadjechał rozpędzony samochód. Na szczęście ta historia ma szczęśliwy finał.

W 2018 roku na Sądecczyźnie doszło do wielu tragicznych wypadków z udziałem pieszych.  Wielu z nich trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami. Niestety w kilku przypadkach pieszych nie udało się uratować.

Bardzo często do potrąceń dochodzi na pasach. Dlaczego? Kierowcy jeżdżą z nadmierną prędkością i nie zachowują szczególnej ostrożności w pobliżu przejść dla pieszych. Niestety piesi też nie są bez winy. Przechodzą na drugą stronę jezdni nie rozglądając się wcześniej czy nie nadjeżdża samochód.

Zobacz też Dramatyczny wypadek na ul. Królowej Jadwigi. Samochód potrącił mężczyznę

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło kilka tygodni temu na ulicy Królowej Jadwigi. Pani Izabela, która podróżowała samochodem, zatrzymała pojazd przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić młodego chłopca. Gdy wszedł na jezdnię, wtedy drugim pasem drogi przejechało rozpędzone auto marki Ford Focus. Gdyby chłopiec nie zachował odpowiedniej ostrożności, ta historia mogłaby mieć tragiczny koniec.

- Niestety to jest przykry i dość częsty widok na ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu – komentuje pani Izabela, która nagrała całe zdarzenie kamerą samochodową.

Zobacz też Wypadek na ul. Królowej Jadwigi. Śledczy ustalają, jak doszło do potrącenia

Przypomnijmy! Kilka tygodni temu 14 września na tej ulicy samochód potrącił przechodzącego przez pasy mężczyznę. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

RG [email protected], Film Sądeckie Drogi

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach