Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
25/05/2019 - 14:50

Brawura kierowcy omal nie zakończyła się tragedią [WIDEO]

Wyprzedzał na linii ciągłej. W ogóle nie zwracał uwagi na to, że jest zakręt. Przez takich kierowców, jak ten z poniższego nagrania, na drodze krajowej numer 75 giną ludzie.

Droga krajowa numer 75 jest uznawana za jedną z najbardziej niebezpiecznych na Sądecczyźnie. Ma prawie 133 kilometry długości i łączy Kraków ze Słowacją. Nie ma tygodnia żeby na tej trasie nie doszło do stłuczek i wypadków, które często kończą się tragicznie.

Na stronie "Sądeckie Drogi" zostało opublikowane nagranie, które doskonale pokazuje, jak niewiele trzeba, aby podróż zakończyła się w szpitalu, a nawet śmiercią. Kierowca podróżujący czarnym samochodem osobowym musiał się chyba bardzo spieszyć. Przejeżdżając przez Kurów, wyprzedzał na łuku drogi. Jakby tego było mało, to w tym miejscu była linia ciągła, a z przeciwnego kierunku  jechał samochód. Tym razem kierowcy osobówki udało się. W wielu przypadkach niestety inni kierowcy nie mają tyle szczęścia. Czy naprawdę warto ryzykować życie tylko po to, aby dojechać do celu podróży kilka minut wcześniej?

RG [email protected], Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)