Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
19/12/2018 - 15:15

23-letni Łukasz W. podejrzany o zabójstwo. Może być niebezpieczny

23-letni Łukasz W., który jest mieszkańcem Sądecczyzny, wciąż pozostaje na wolności. Poszukują go policjanci w całej Polsce. Mężczyzna jest podejrzany o bestialskie zabójstwo.

Policjanci w całej Polsce szukają 23-letniego Łukasza W., który jest podejrzany o bestialskie zabójstwo. Mężczyzna jest mieszkańcem jednej z sądeckich miejscowości. 5 grudnia przebywał w Siedlcach koło Warszawy. To właśnie w tym dniu na ulicy Piłsudskiego policjanci znaleźli ciało mężczyzny, który został śmiertelnie pobity. Okazało się, że zwłoki należą do 35-letniego mieszkańca pobliskiej kamienicy. 23-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego prawdopodobnie mógł mieć związek z jego śmiercią.

Zobacz też Śmiertelnie pobił i uciekł? Mieszkaniec Sądecczyzny poszukiwany przez śledczych

Nasza redakcja została poproszona przez agencję detektywistyczną oraz policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach o nagłośnienie sprawy. Niewykluczone, że podejrzany mężczyzna przebywa obecnie na Sądecczyźnie. Według detektywów, 23-latek może być niebezpieczny. Uczył się sztuk walki MMA i Krav Maga. Ponadto odbył szkolenie wojskowe i doskonale posługuje się nożem. Często zmienia ubiór i przemieszcza się po Polsce.   

Jeśli widzieliście go albo wiecie, gdzie może teraz przebywać, koniecznie skontaktujcie się z policją pod numerem telefonu 25-643-23-60 lub 112.

RG [email protected] Fot. KMP Siedlce

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu