Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
03/02/2019 - 13:35

Najwyższy czas! Zgłoś kandydatów do konkursu o Nagrodę im. Ks. Prof. B. Kumora

Nadal czekamy na zgłoszenia do konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Czasu zostało niewiele. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 10 lutego.

Jest to już siódma edycja konkursu zainicjowanego przez Mariolę Berdychowską, dyrektora organizacyjnego Forum Ekonomicznego i organizowanego przez Społeczno-Kulturalne Towarzystwo "Sądeczanin” przy wsparciu portalu i miesięcznika „Sądeczanin”. Warto wziąć udział w tym prestiżowym konkursie literackim promującym wydawnictwa książkowe podejmujące tematy związane z Sądecczyzną oraz sądeczanami, a także honorującym sądeckich autorów.

Prawie miesiąc temu ogłosiliśmy tegoroczną, siódmą edycję konkursu. Wiele osób i instytucji już zgłosiło swoje kandydatury.  

Nadal czekamy na zgłoszenia. To już ostatni dzwonek.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY TYLKO DO 10 LUTEGO.

Zgłoszone książki oraz autorów prezentujemy na bieżąco na portalu "Sądeczanin.info" w dziale Nagroda im. Ks. Prof. Bolesława Kumora.

- Przypomnijmy, że konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: "Książka o Sądecczyźnie" oraz "Sądecki Autor" - mówi Przemysław Bawołek, dyrektor Fundacji Sądeckiej. - Do konkursu mogą być zgłoszone jedynie książki wydane w 2018 roku. Wielka gala, podczas której poznamy tegorocznych laureatów konkursu, a więc "Książkę o Sądecczyźnie 2018" i "Sądeckiego Autora 2018" odbędzie się 23 lutego w Małopolskim Centrum Kultury "Sokół".

Laureaci tegorocznego konkursu zostaną wybrani spośród osób oraz książek nominowanych do nagrody. Nominowanych wybierze kapituła konkursu.

Zgłodzenia do Konkursu o Nagrodę im. Ks. Prof. Bolesława Kumora przyjmujemy na przygotowanych formularzach, które są do pobrania na naszej portalu "Sadeczanin.info", w dziale Nagroda im. Ks. Prof. Bolesława Kumora (zakładka po prawej stronie).

W tej zakładce dostępny jest również regulamin konkursu.

Laureaci w obu kategoriach otrzymają statuetki i nagrody pieniężne. Czekają także wyróżnienia dla „Czytelników Sądeczanina”, którzy zgłoszą publikacje książkowe oraz autora do konkursu

Ważne terminy konkursu:

10 lutego 2019  – zakończenie przyjmowania zgłoszeń
13-20 lutego 2019 – głosowanie czytelników portalu Sadeczanin.info
22 lutego 2019 – posiedzenie Kapituły Konkursu
23 lutego 2019 – uroczysta Gala

Zgłoszenia: 
Fundacja Sądecka, biuro: 
ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz 
tel. (18) 475 16 20 
fax (18) 475 16 27 
e-mail: [email protected] 

Sekretarz Kapituły Nagrody: Małgorzata Sitek, [email protected], Fundacja Sądecka, ul Barbackiego 57, 33 300 Nowy Sącz, tel. (18) 475 16 31.

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"