Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 sierpnia. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
18/01/2019 - 16:10

Mój Region-Moja Duma, Moje Miasto-Moja Duma w liczbach. Za nami pierwszy etap

Pierwszy etap konkursu Mój Region-Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma już za nami. Wyniki już niebawem a co dalej czeka uczestników?

- Za nami pierwszy etap kolejnej edycji konkursu historycznego Mój Region-Moja Duma, Moje Miasto-Moja Duma. Konkursu nie można by było zrealizować bez najuważniejszych osób, czyli uczniów, jego uczestników a także bez udziału bezpośrednich koordynatorów tego konkursu i opiekunów naukowych z poszczególnych szkół – komentuje Przemysław Bawołek, dyrektor Fundacji Sądeckiej.

Zobacz też: Ruszyła VI odsłona konkursu Mój Region-Moja Duma, Moje Miasto-Moja Duma

- Cieszą nas liczby. 490 uczniów w tym roku napawa nas dużą dumą, tak jak wskazuje to nazwa konkursu. Przede wszystkim dziękujemy też szkołom i opiekunom. Liczba zeszłoroczna 82 szkół i 91 opiekunów mówi sama za siebie. Chcemy by ten konkurs co roku kończył się takim sukcesem i dawał szanse młodym ludziom. A wyniki pierwszego etapu już niebawem. Potem czeka nas drugi etap konkursu i wielki finał z częścią pisemną i częścią ustną. A to wszystko odbędzie się w ten sam dzień, kiedy Gala Sądecki Diament.

Przypominamy, że konkursie Mój Region-Moja Duma, Moje Miasto-Moja Duma stawka jest wysoka, bo nagrodą jest stypendium Braci Potoczków.

ES [email protected] Film: Krzysztof Stachura

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"