Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 marca. Imieniny: Aurory, Fryderyka, Oliwii
10/07/2017 - 10:45

Katarzyna Ucherska: gdzie aktorka randkowała w Nowym Sączu i uczyła się do matury z matematyki? [FILM]

Aktorka Katarzyna Ucherska nie ukrywa, że to właśnie w Nowym Sączu, dzięki dwóm konkretnym osobom nabrała przekonania, że aktorstwo to jej największa pasja. 9 lipca o jej talencie przekonać się mogliśmy podczas spektaklu „Sandecjana” wystawionego z okazji Imienin Nowego Sącza.

Przy okazji poprosiliśmy aktorkę o zdradzenie, jakie miejsca z Nowego Sącza  kojarzą się jej z młodością, pierwszą miłością i jaka jest recepta na to, by pasję przekuć w zawodowy sukces.

Zobacz też: Katarzyna Zielińska o Nowym Sączu: Jagiellońska zawsze mi się kojarzyła z supermodnymi zakupami [FILM]

- Śniło mi się ostatnio podwórko w Szkole Podstawowej numer 1,teraz Gimnazjum nr 11. I to podwórko mi się często śni. To było miejsce moich spotkań z przyjaciółmi, tam miałam swoją miłość ukochaną i długo wspominaną. W ogóle ten skwerek wokół gimnazjum i kościoła św. Kazimierza, to jest miejsce, które szczególnie pamiętam i szczególnie wspominam. Może dlatego, że spędziłam tam dziewięć lat. Ale pamiętam też Planty sądeckie, Dom Wolności, Spóźnionego Słowika, bo przecież tam przesiadywaliśmy. Później często bywałam w kawiarence Prowincjonalnej – dzieli się swoimi wspomnieniami aktorka w rozmowie z TV Sądeczanin.

Zobacz też: Dziewczyna z Sącza podbija Warszawę. Oglądamy ją w Dziewczynach ze Lwowa

Zdradza, że do matury z matematyki uczyła się tez w jednej z sądeckich kawiarni. Której?

ES [email protected] Film: Krzysztof StachuraDziękujemy za przesłanie błędu