Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
31/05/2018 - 14:05

Stary Sącz: Pannonica – już wiadomo kto rozpali ogień nad Popradem!

Pannonica Folk Festival - choć ten rosnący ciągle w popularność festiwal odbędzie się dopiero na przełomie sierpnia i września to już dziś mamy dla jego miłośników wspaniałe wieści a dokładniej informację, kto tym razem wystąpi.

Co roku w ramach promocji festiwalu wypuszczany jest wcześniej filmowy spot reklamowy, w którym podana jest przede wszystkim informacja o tym, kto na nim wystąpi. Tak jest i tym razem. Jak wygląda to w szczegółach?

Pierwszego dnia, czyli w czwartek 30 sierpnia na scenie w Barcicach wystąpią Babra (hu), Tibble Transsibiriska (swe), She’Koyokh (UK), Fanfara Transilvania (rom).

Zobacz też: Wojciech Knapik i jego Pannonica: festiwal, który pokochali ludzie z 90 krajów świata

W piątek 31 sierpnia, w ramach  GUČA DAY zaprezentują się Šidski Trubači (srb), Orkestar Danijela (srb), Orkestar Bojana Krstića (srb), Marko Marković Brass Band (srb).

W ostatnim dniu festiwalu, czyli 1 września o świetną zabawę zatroszczą się: Nadara GypsyBand (rom/hu), Kroke feat. Neli Andreeva (pl+ bg), BGKO Barcelona Gypsy BalKan Orchestra (Hiszapnia) oraz Divanhana (bos-her).

W ostatniej edycji festiwalu bawili się „w krzakach nad Popradem” goście aż z 90 krajów świata! Czy i tym razem organizatorzy odnotują podobny sukces?

ES [email protected] Film: organizatorzy 
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu